Zvolený termín:
Cena:
Typ:
Země:
Délka:
Doprava:
Strava:

Popis


Navštívíte zábavní park, který se nachází jen přibližně 500 km od Prahy v sousedním Německu. Před několika lety byl právě Legoland vyhlášen jedním z nejlepších zábavních parků Evropy a ročně ho navštíví statisíce návštěvníků. Celý areál je neodmyslitelně spjat s legendární stavebnicí LEGO, jejíž vznik se datuje až do 30. let minulého století. Právě z těchto malých kostiček jsou zde vybudovány mosty, parky, domy, prostě celý nový svět. V celém areálu najdete více než 50 000 000 kostiček lega a každý rok jich zase nějaký ten tisíc přibude.

Co Vás v Legolandu čeká?

Nebojte se zažít nespoutanou zábavu a nastupte na loď, která pluje po řece minulosti, proplujete zátokou neohrožených pirátů, navštívíte továrnu na lego kostičky, ocitnete se v překrásném podmořském světě plném ryb a nakonec se můžete zajít pobavit do speciálního 4D kina. Výhled na park rozhodně budete mít z prosklené vyhlídkové věže, odtud můžete vidět své nejmenší ratolesti, jak projíždějí okolo v pohádkovém Legoland Expresu nebo obdivují zmenšeniny zámků a větrných mlýnů. Nezapomeňte se zastavit ani u mocného Darth Vadera a jiných postav z Hvězdných válek. Legoland je svět pro každého.

Jednotlivé části Legolandu

MINILAND - Část plná známých staveb, nejen z Německa, v nové, miniaturní velikosti.

ENTRANCE AREA - Vlajky a věže, které označují slavnostní vstup do celého Legolandu.

IMAGINATION - Část plná experimentů, vynálezů a výzkumů pro malé i velké badatele.

LEGO X-TREME - Část, kde je vše rychlejší, větší, lepší a akčnější. Vstup pouze pro skutečné hrdiny!

KNIGHTS´ KINGDOM - Obrovský hrad, symbolizující království rytířů. Připravte se na pravou středověkou bitvu.

ADVENTURE LAND - Džungle plná divokých zvířat a fantastických nadpřirozených bytostí. Vstupte do světa divů a dejte pozor na neviditelné tvory.

PIRATE LAND - Svět zlověstných a podlých pirátů. Se zlatem vstup zakázán.

LEGO CITY - Letadla a lodě pracně postavené z LEGA, které čekají na dobrodružnou výpravu. Troufnete si?

NINJAGO - Zcela nová část Legolandu plná zlých hadů Ninjago a pravých chutných asijských specialit. Staňte se skutečným Ninjou a vyzkoušejte let do výšky až 22 metrů.

© Cesty Evropou, Všechna práva vyhrazena